+48 000 000 000

Jak wynająć stronę?

Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

Wynajem stron internetowych to świetna opcja dla osób, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą lub już ją prowadzą, ale dotąd nie miały obecności w Internecie. Auto Centrum Group oferuje wynajem gotowych, wypozycjonowanych stron www w atrakcyjnych warunkach. Ważne jest to, że nie wiążemy naszych klientów długoterminowymi umowami, co oznacza, że mogą oni zrezygnować z naszych usług w dowolnym momencie.

Znamy rynek i wiemy, że są firmy, które po kilku miesiącach działalności są zmuszone zamknąć swoje działalności z różnych powodów. Podczas pandemii i rozszerzenia obostrzeń, wiele firm było dotkniętych trudnościami. Dlatego też oferujemy elastyczne rozwiązania, które pozwalają naszym klientom dostosować się do zmieniającej się sytuacji.

Zdajemy sobie sprawę, że w trudnych momentach podpisana umowa, która obliguje firmę do regularnych opłat, może być problematyczna i stanowić dodatkowe obciążenie finansowe. Dlatego też nie wiążemy naszych klientów długoterminowymi umowami i oferujemy elastyczne rozwiązania, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy przychylni potrzebom młodych przedsiębiorców i chcemy im pomóc w rozwoju ich działalności, dlatego nasze usługi są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i sytuacji.

Jak to działa?

Jeśli potrzebujesz strony internetowej dla swojej działalności lub chcesz wynająć jedną z naszych gotowych stron, napisz do nas lub zadzwoń, a przedstawimy Ci nasze pomysły na Twoją obecność w Internecie.

Jeśli zdecydujesz się na wybrane przez nas rozwiązanie, nasi specjaliści przygotują stronę pod wynajem – dodając Twoje dane kontaktowe i wiążąc ją z profilem w Google Moja Firma. Dzięki temu rozpocznie się Twoja przygoda z pozyskiwaniem klientów za pośrednictwem Internetu.

Nie wiążemy naszych klientów umowami na dłuższy okres (chyba że takie jest ich życzenie). Podstawą współpracy jest zapłacona z góry faktura za każdy miesiąc wynajmu. Nie ma ukrytych opłat, złożonych zapisów prawnych ani niejasności.

Zarezerwuj i wynajmij swoją stronę www już dziś! Możesz umieścić na niej swoje informacje i zdjęcia, traktować ją jak swoją własną. My zadbamy o jej widoczność w Internecie, aby pomóc Ci w zdobywaniu klientów. Proste, prawda?

Plusy wynajmu strony www

Zastanawiasz się, dlaczego warto nawiązać współpracę z nami? Oto kilka z naszych najważniejszych argumentów:

  • Płacisz miesięcznie, bez konieczności wydawania większych kwot jednorazowo.
  • Oferujemy nie tylko stronę www, ale także jej pozycjonowanie – w przypadku wielu naszych stron do wynajęcia, osiągają one wysokie pozycje w Google.
  • Nasze strony są responsywne, posiadają nowoczesny design i spełniają obowiązujące standardy i wymagania Google.
  • Powiążemy Twoją stronę www z usługą Google Moja Firma, co wspomoże jej pozycjonowanie lokalne.
  • Nie wiążesz się z nami długotrwale – jeśli zrezygnujesz z naszych usług po 3 miesiącach, nie będziesz musiał płacić abonamentu przez kolejne 6 czy 9 miesięcy.
  • Otrzymujesz pełne wsparcie techniczne i merytoryczne nad prowadzoną stroną www oraz optymalizacją treści pod SEO.”

Wynajmij stronę!

Jeśli chcesz zacząć zarabiać realizując usługi złomowania w Radomiu i okolicach, już teraz zapoznaj się z ofertą naszego PROGRAMU PARTNERSKIEGO oraz przeczytaj WARUNKI WYNAJMU STRONY WWW.

Serdecznie zapraszamy!