Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Warszawa

Kasacja aut Warszawa

Auto kasacja Warszawa jest firmą prowadzącą działalność w zakresie demontażu pojazdów oraz złomowaniu samochodów. Specjalizujemy się również w kasacji aut. Wizytówką naszej firmy jest stale poszerzające się grono zadowolonych klientów.

Upływ czasu tyczy się również naszych aut a następstwa to postępująca korozja oraz spadek wartości auta. W efekcie coraz mniej opłaca się serwisować nasze auta. Czynnikiem mogącym wyeliminować nasze auto z dróg publicznych może być również nieoczekiwana kolizja drogowa. W każdym z wcześniej wymienionych przypadków najrozsądniejszym posunięciem jest kontakt a kasacją aut Warszawa.

Auto kasacja Warszawa jest firmą, której zależy na wygodzie klientów, dlatego istnieje możliwość ustalenia dogodnego terminu odbioru auta. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność, dlatego nie ukrywamy żadnych kosztów dodatkowych. Również transportem zajmujemy się we własnym zakresie. Pieniądze za zezłomowany pojazd otrzymają Państwo prosto do rąk własnych wraz z kompletem niezbędnych dokumentów.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Warszawa  +48 737 737 422

Nie tylko auto kasacja ale również pomoc drogowa

Świadczymy również pomoc drogową więc gdy będziesz potrzebował pomocy z tego zakresu zadzwoń do nas. Udzielimy pomocy gdy spotka cię przykra sytuacja na drodze. Pomożemy w wypadku jak i również podczas unieruchomienia na drodze. Potrzebujesz błyskawicznej pomocy? Wykonaj jeden telefon by nasi fachowcy zjawili się błyskawicznie na miejscu i wykonali usługę z zakresu holowania lub doraźnej pomocy mobilnego mechanika. Nasza firma działa w następujących dzielnicach:

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Warszawa

Złomowanie aut Warszawa to gwarancja w pełni legalnej transakcji oraz sprawnie zezłomowanego auta. Nasza firma ma za sobą wiele lat pracy w branży, przez co główną naszą cechą jest profesjonalizm. Nasi pracownicy stale monitorują wytyczne z dziedziny złomowania samochodów. Dzięki temu tego typu usługi realizowane są szybko i sprawnie.

Prosimy o przygotowanie tych dokumentów:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Kontaktując się z nami, masz gwarancję bezproblemowego wyrejestrowania swojego pojazdu. Nasza firma pieniądze wypłaca od razu do ręki. Przekazujemy również komplet niezbędnych dokumentów.

Po oddaniu auta od złomowania otrzymujesz : 

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Te dokumenty uprawniają do poprawnego wyrejestrowania samochodu.

Zapraszamy do współpracy.