Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Warka

Kasacja aut Warka

Auto kasacja Warka wyspecjalizował się w kasacji aut oraz złomowaniu samochodów. Również w demontażu pojazdów mamy wieloletnie doświadczenie. Posiadamy bardzo szerokie grono zadowolonych klientów, czego dowodem jest ich powiększające się grono z miesiąca na miesiąc.

Jedno z najbardziej nieuchronnych zjawisk to upływ czasu, nie oszczędza on również naszych samochodów. Wynikiem tego jest postępujące zużycie oraz spadek wartości, przez co każdy kolejny serwis jest coraz mniej opłacalny. Niemniej jednak to nie jedyne zagrożenie czyhające na nasze auta. Dosięgnąć może nas również nieoczekiwana stłuczka. W obydwu sytuacjach najbezpieczniej jest wtedy skontaktować się z auto złomowaniem w Warce. Jest to bezpieczne oraz rozsądne posunięcie z Państwa strony.

Auto Kasacja Warka to nowoczesna firma, która rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego to właśnie oni mogą wyznaczyć dogodny termin odbioru auta. Nasza oferta nie ukrywa żadnych kosztów dodatkowych, a co więcej jako jedni z nielicznych nie obciążamy naszych klientów za koszty transportu samochodu. Nasz priorytet to zadowolony klient dlatego pieniądze otrzymują Państwo do ręki oraz komplet dokumentów, jaki przekazuje każda auto kasacja. Nasze ceny są najatrakcyjniejsze na rynku, więc jesteśmy pewni, iż mile Państwa zaskoczymy.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Warka +48 737 737 422

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Warka

Złomowanie aut Warka to gwarancja legalnie zezłomowanego auta. Już wiele lat zajmujemy się kasacją pojazdów, niosąc pomoc oraz profesjonalizm naszym klientom. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą wytyczne dotyczące złomowania samochodu. Dzięki tym cechom każde złomowanie auta przebiega bardzo sprawnie.

Prosimy miej gotowe te dokumenty:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Z naszą pomocą unikniesz problemów związanych z wyrejestrowaniem pojazdu, ponieważ na wszelkie zmiany prawne reagujemy błyskawicznie. Nasza firma nie pozwoli ci czekać na pieniądze. Zostaną one przekazane wprost do twoich rąk.

Po oddaniu auta od kasacji aut otrzymujesz następujące dokumenty: 

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Takie dokumenty są potrzebne do końcowych czynności związanych z wyrejestrowaniem pojazdu osobowego. 

Zapraszamy do współpracy.