Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Starachowice

Kasacja aut Starachowice

Auto kasacja Starachowice jest firmą która zajmuje się kasacją aut oraz złomowaniem samochodów. Równie sprawnie prowadzimy demontaż pojazdów. Stale poszerzające się grono naszych zadowolonych klientów jest naszą wizytówką.

Czas postępuje nieuchronnie, nie oszczędzając również naszych samochodów. Wraz z jego upływem postępuje korozja oraz zużycie czego wynikiem jest zmniejszenie opłacalności serwisowania naszego auta z każdym rokiem. Nasz samochód może równie dobrze spotkać nieoczekiwana kolizja, tym samym eliminując go z dalszej jazdy. Tak czy inaczej, w takich sytuacjach najrozsądniejszym posunięciem jest kontakt z auto kasacją w Starachowicach.

Auto Kasacja Starachowice to nowoczesna firm, która wychodzi naprzeciw oczekiwań swoich klientów, wynikiem tego jest możliwość wyznaczenia przednich dogodnego terminu odbioru auta. My nie ukrywamy kosztów dodatkowych związanych z zezłomowaniem auta. Również koszty transportu bierzemy na siebie. Nadrzędny nasz cel to Państwa zadowolenie dlatego pieniądze za pojazd otrzymają Państwo do ręki wraz z kompletem niezbędnych dokumentów. Z naszej strony możemy zagwarantować miłe zaskoczenie wysokością otrzymanej kwoty pieniężnej za zezłomowany pojazd.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Starachowice  +48 737 737 422

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Starachowice

Złomowanie aut Starachowice to pewna firma z tradycjami. Gwarantujemy w pełni legalne oraz sprawne złomowanie twojego auta. Wiele lat sprawnie działamy w zakresie kasacji pojazdów. Nasza cecha to przede wszystkim profesjonalizm oraz wiedza. Stale śledzimy wytyczne dotyczące złomowania samochodów, przez co każda kasacja pojazdu przebiega szybko i sprawnie.

Te dokumenty na pewno nam się przydadzą:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Z nami nie będziesz miał żadnych problemów, czy nieścisłości podczas wyrejestrowywania pojazdów, gdyż stale monitorujemy każdą zmianę prawną. Z nami nie czekasz długo na przelew, gotówkę dostajesz prosto do rąk wraz z niezbędnymi dokumentami.

Po oddaniu auta od złomowania otrzymujesz : 

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Taki zestaw dokumentów potrzebny jest w dalszych czynnościach. Związane są one z wyrejestrowaniem samochodu.

Zapraszamy do współpracy.