Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Sochaczew

Kasacja aut Sochaczew

Auto kasacja Sochaczew to firma, która prowadzi działalność w następujących dziedzinach: kasacja aut, demontaż pojazdów oraz złomowanie samochodów. Naszą wizytówką jest stale poszerzające się grono naszych zadowolonych klientów.

Upływ czasy jest nieubłagany. Tyczy się również naszych aut, wynikiem tego jest spadek jego wartości oraz postępująca korozja. Efektem tego jest coraz mniejsza opłacalność serwisowania naszego auta. Nieoczekiwana kolizja jest również niebezpieczeństwem dla naszego auta. Tak czy inaczej, najbardziej racjonalnym posunięciem jest kontakt z auto kasacją w Sochaczewie.

Auto kasacja Sochaczew rozumie, jak dzisiejsze społeczeństwo jest zabiegane, przez co nasi klienci mogą wyznaczyć dogodny termin do odbioru auta. Jako jedni z nielicznych firm nie obciążamy kosztami transportu naszego klienta. Naszym celem jest zadowolony klient, więc dbamy o to, by otrzymali Państwo pieniądze, wraz z niezbędnymi dokumentami prosto do rąk własnych za zezłomowany pojazd.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Sochaczew  +48 737 737 422

Nie tylko auto kasacja ale również pomoc drogowa

Świadczymy również pomoc drogową więc gdy będziesz potrzebował pomocy z tego zakresu zadzwoń do nas. Udzielimy pomocy gdy spotka cię przykra sytuacja na drodze. Pomożemy w wypadku jak i również podczas unieruchomienia na drodze. Potrzebujesz błyskawicznej pomocy? Wykonaj jeden telefon by nasi fachowcy zjawili się błyskawicznie na miejscu i wykonali usługę z zakresu holowania lub doraźnej pomocy mobilnego mechanika. Nasza firma działa w następujących miejscowościach:

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Sochaczew jest gwarantem w pełni legalnej transakcji oraz sprawnym zezłomowaniem auta. Mamy za sobą wiele lat działalności a naszą cechą główną jest profesjonalizm. Nasi specjaliści stale monitorują wytyczne z dziedziny złomowania samochodów. Dzięki temu każda kasacja pojazdu przebiega szubko i sprawnie.

Te dokumenty na pewno nam się przydadzą:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Kontakt z nami to gwarancja braku problemów lub nieścisłości przy ostatecznej procedurze wyrejestrowania pojazdu. Z nami nie czekasz długo na przelew, gotówkę dostajesz prosto do rąk wraz z niezbędnymi dokumentami.

Po oddaniu auta od złomowania otrzymujesz : 

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Właście te dokumenty niezbędne są w dalszych czynnościach związywanych z wyrejestrowaniem pojazdu.

Zapraszamy do współpracy.