Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Skierniewice

Kasacja aut Skierniewice

Auto kasacja Skierniewice to miejsce, gdzie prowadzone są usługi kasacji aut oraz złomowania samochodów. Działamy nieprzerwanie od wielu lat, pogłębiając swoją wiedzę z zakresu demontażu pojazdów, czego wynikiem jest poszerzające się grono naszych klientów. Upływ czasu tyczy się również naszych aut. Z jego biegiem postępuje korozja, a spadek wartości powoduje, iż opłacalność serwisowania drastycznie spada. Nie tylko zużycie pojazdów może wyeliminować nasz pojazd z ruchu. Czasami może trafić się nam nieoczekiwana stłuczka drogowa. Obydwie sytuacje niosą ze sobą widmo kłopotu pozbycia się auta. W takim wypadku najrozsądniejszą decyzją jest kontakt z auto złomowaniem w Skierniewicach. Takie rozwiązanie jest najszybsze oraz najrozsądniejsze.

Auto Kasacja Skierniewice zawsze kładzie duży nacisk na elastyczność usług, czego wynikiem jest możliwość wyznaczenia terminu odbioru auta przez klienta. Za złomowany samochód całość kwoty przekazywana jest do Państwa rąk. Naszą misją jest zadowolony kontrahent, więc zawsze dbamy o kompletność dokumentacji. Z pewnością zostaniesz pozytywnie zaskoczmy oferowaną kwotą, gdyż nasze ceny zawsze są najatrakcyjniejsze na rynku. Nie ukrywamy kosztów dodatkowych, ponieważ transport pojazdów leży w naszym zakresie.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Skierniewice  +48 737 737 422

Nie tylko auto kasacja ale również pomoc drogowa

Świadczymy również pomoc drogową więc gdy będziesz potrzebował pomocy z tego zakresu zadzwoń do nas. Udzielimy pomocy gdy spotka cię przykra sytuacja na drodze. Pomożemy w wypadku jak i również podczas unieruchomienia na drodze. Potrzebujesz błyskawicznej pomocy? Wykonaj jeden telefon by nasi fachowcy zjawili się błyskawicznie na miejscu i wykonali usługę z zakresu holowania lub doraźnej pomocy mobilnego mechanika. Nasza firma działa w następujących miejscowościach:

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Skierniewice

Złomowanie aut Skierniewice jest gwarantem legalności transakcji. Kasacją pojazdów zajmujemy się już od wielu lat, profesjonalnie niosąc pomoc naszym klientom. Bieżące śledzenie wytycznych dotyczących złomowania aut jest naszym priorytetem, a efektem jest bezproblemowy przebieg transakcji. Złomowanie auta przebiegnie bardzo sprawnie.

Przy przekazaniu auta do kasacji będą potrzebne:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Dzięki nam unikniesz problemów związanych z wyrejestrowaniem pojazdu. Na wszelkie zmiany  prawne reagujemy błyskawicznie, więc masz 100% gwarancji na brak problemów. Nasza firma nie pozwoli ci czekać na pieniądze. Zostaną one przekazane wprost do twoich rąk.

Po oddaniu auta od kasacji aut otrzymujesz następujące dokumenty: 

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Wszystkie wyżej wspomniane dokumenty są potrzebne do dalszych czynności związanych z wyrejestrowaniem pojazdu.

Zapraszamy do współpracy.