Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Sandomierz

Kasacja aut Sandomierz

Auto kasacja Sandomierz to miejsce, gdzie dokonasz kasacji auta lub złomowania samochodu. Firma działa od wielu lat oraz ciągle rozwija się zakresie demontażu pojazdów. Gdy nasz pojazd ulegnie unieruchomieniu czy to na skutek kolizji drogowej, czy po nieoczekiwanej awarii. Najrozsądniejszym posunięciem jest kontakt z auto złomowaniem. Nasi pracownicy błyskawicznie wycenią twój pojazd oraz zabiorą go zdejmując z ciebie konieczność jego zbycia.

Kasacja aut w Sandomierzu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, więc oni mogą wyznaczyć termin odbioru auta dogodny dla nich. Za zezłomowany pojazd pieniądze otrzymasz wprost do ręki. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Nasza auto kasacja zawsze przekazuje komplet niezbędnych dokumentów. Koniecznością jest ich przedłożenie u ubezpieczyciela oraz w wydziale komunikacji. Nasza cecha główna to najwyższe proponowane ceny za auto oraz fakt, iż za transport auta do naszej siedziby niedoliczane są żadne koszty dodatkowe. Zadzwoń już teraz i przekonaj się sam o naszym bogatym doświadczeniu.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Sandomierz  +48 737 737 422

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Sandomierz

Demontaż pojazdów w Sandomierzu to profesjonalne usługi świadczone przez specjalistów. Szybkość obsługi oraz profesjonalizm to nasze cechy główne. Złomowanie aut jest odpowiedzialną branżą wymagającą uwagi. Dzięki naszej doświadczonej kadrze każda transakcja jest bezpieczna, a cały proces wyrejestrowania pojazdu jest nad wyraz prosty.

Do kasacji twojego auta będzie potrzebne nam kilka dokumentów:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Nasza firma to gwarancja uniknięcia niemiłych problemów związanych z wyrejestrowaniem samochodu. Na bieżąco monitorujemy zmiany prawne, dbając o legalność każdego złomowania. Z nami nie będziesz musiał czekać na przelew. Gotówkę dostaniesz prosto do rąk.

Po odebraniu auta dostajesz następujące dokumenty:

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Taki komplet zaświadczeń niezbędny jest do poprawnego wyrejestrowania samochodu. Aktualne prawo przewiduje zwrot pieniędzy dla Państwa za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Nie zapomnijmy również o zgłoszeniu faktu skasowania auta w wydziale komunikacji.

Zapraszamy do współpracy.