Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Radom

Kasacja aut Radom

Auto kasacja Radom prowadzi profesjonalne usługi z zakresu demontażu pojazdów oraz złomowania aut. Pomimo naszych starań nasze auta ulegają zużyciu, przez co może się zdarzyć, iż ulegną całkowitemu unieruchomieniu. Nasz samochód może utracić właściwości jedne również wskutek kolizji drogowej. Z każdej z tych sytuacji rozsądnym rozwiązaniem jest kontakt z auto złomowaniem. W ten sposób zdejmujemy z siebie odpowiedzialność dotyczącą roszczeń dotyczących auta. Za zdane auto otrzymamy zastrzyk gotówki do naszego domowego budżetu.

Auto kasacja w Radomiu jest firmą idącą z duchem czasu, przez co to nasi klienci mogą wyznaczyć termin, w jakim zostanie odebrane auto. Przy odbiorze zostają przekazane pieniądze wprost do Państwa rąk wraz z kompletem dokumentów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która na bieżąco śledzi bieżące wymagania z dziedziny auto kasacji. Telefon do naszej firmy oznacza uzyskanie najwyższej ceny rynkowej za auto.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Radom  +48 737 737 422

Nie tylko złomowanie aut ale i pomoc drogowa

Świadczymy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Jeśli więc spotkała cię na drodze nieoczekiwana sytuacja w postaci awarii i koniecznie przebudowujesz pomocy, poinformuj nas o tym. Dysponujemy nowoczesnymi auto lawetami, które zawsze są gotowe by udzielić ci pomocy. Zgłoś się więc do nas i poinformuj o zdarzeniu. Nasza firma oferuje pomoc drogową w wielu miejscowościach:

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Radom

Auto kasacja Radom to wieloletnia firma z tradycjami. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasz klient był zadowolony. Dzięki naszym wysokim standardom każda z transakcji jest w 100% bezpieczna. Zmiany prawne są przez nas stale monitorowane, dzięki czemu kasacja samochodu zawsze jest szybka i bezproblemowa.

Przygotuj te dokumenty a wszystko przebiegnie jeszcze sprawniej:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Posiadamy bogate doświadczenie a jego wynikiem jest bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu. Nasza firma zawsze przekazuje pieniądze wprost do Państwa rąk. Gwarantując tym samym niezwłoczne otrzymanie pieniędzy.

Kasacja samochodów przekaże ci następujące dokumenty:

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Mamy bogate doświadczenie a jego wynikiem jest bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu. Zawsze przekazujemy pieniądze wprost do Państwa rąk. Gwarantując tym samym natychmiastowe otrzymanie pieniędzy.

Zapraszamy do współpracy.