Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Puławy

Kasacja aut Puławy

Auto złomowanie Puławy jest miejscem gdzie prowadzimy auto kasację oraz złomowanie samochodów. Od wielu lat nieprzerwanie działamy zdobywając doświadczenie w zakresie demontażu pojazdów. Nasze auta wraz z upływem lat oraz z każdym przejechanym kilometrem ulegają zużyciu.  Przez co zwiększa się prawdopodobieństwo kosztownej awarii a w efekcie auto zostaje całkowicie unieruchomione. Samochód może zostać uszkodzony również w kolizji drogowej. W każdym z przypadków najrozsądniej jest zadzwonić do  auto kasacji. To rozwiązanie jest w pełni bezpieczne gdyż unikamy w ten sposób nieprzyjemności związanych z roszczeniami niezadowolonych klientów Dodatkowym atutem jest zastrzyk gotówki do domowego budżetu. 

Auto kasacja w Puławach jest elastyczną firmą. To nasi klienci decydują o terminie odbioru auto do skasowania. Pieniądze wraz z dokumentami otrzymają Państwo do ręki. Pracownicy kasacji aut śledzą bieżące zmiany prawne przez co nasi klienci unikają nieoczekiwanych sytuacji w urzędzie lub u ubezpieczyciela. Kontakt z nami to gwarancja uzyskania najwyższej ceny rynkowej. Dodatkowo nie obciążamy za transport auta do naszej siedziby głównej. Skontaktuj się z nami i poznaj nasz profesjonalizm.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Puławy  +48 737 737 422

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Puławy

Auto kasacja Puławy to gwarancja zadowolenia. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów został należycie obsłużony. Zachowujemy przy tym najwyższe standardy pracy. Każda z naszych transakcji jest w 100% bezpieczna, gdyż stale monitorujemy zmiany prawne z zakresu złomowania aut. Kasacja samochodu zawsze jest szybka i bezproblemowa.

Aby odbiór auta na złomowanie odbył się sprawnie przygotuj te dokumenty:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Nasze bogate doświadczenie to gwarancja braku problemów podczas wyrejestrowywania auta. Nasza firma zawsze przekazuje pieniądze wprost do Państwa rąk, gwarantując tym samym niezwłoczne otrzymanie pieniędzy.

Kasacja samochodów przekaże ci następujące dokumenty:

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Te dokumenty potrzebne są w wydziale komunikacji oraz niezbędne są do przedłożenia u ubezpieczyciela. Aktualne prawo jest da Państwa korzystne, gdyż przysługuje Państwu zwrot pieniędzy za niewykorzystany okres ubezpieczenia samochodu.

Zapraszamy do współpracy.