Autozłomowanie Sochaczew

Złomowanie aut Końskie

Kasacja aut Końskie

Usługi z zakresu złomowania samochodów oraz auto kasacji świadczymy na terenie Końskich. Gdy po latach eksploatacji nasz samochód całkowicie odmówi posłuszeństwa lub ulegnie poważnemu zniszczeniu, stacja demontażu pojazdów jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Dzięki temu pojazd nie będzie rdzewiał pod domem oraz zajmował cennego miejsca parkingowego. Auto kasacja w Końskich zabierze twoje auto w dogodnym dla ciebie terminie.  Gotówkę za zezłomowanie auta dostaniesz do ręki razem z kompletem niezbędnych dokumentów, które są potrzebne w wydziale komunikacji. Proponujemy zawsze najatrakcyjniejsze ceny za auto oddane na demontaż. Jako nieliczni nie doliczamy dodatkowych kosztów za transport auta do naszej siedziby. Najważniejsze cechy naszej firmy to  profesjonalna obsługa w zakresie skanowania twojego pojazdu, wszystko zgodnie z przepisami prawa. 

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Końskie  +48 737 737 422

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 422

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji

Auto złomowanie Końskie

Profesjonalna auto kasacja samochodów w Końskich. Zapewniamy szybką oraz profesjonalną obsługę klienta. Jesteśmy w pełni legalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy  bezpieczeństwo każdej transakcji. Z nami szybko oraz bezpiecznie zezłomujesz swój pojazd.

By ułatwić oraz przyśpieszyć nam pracę przygotuj następujące dokumenty:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Nasza firma przeprowadzi transakcję zawsze z obowiązującym prawem. W związku z tym nigdy nie będziesz miał problemu z wyrejestrowaniem zezłomowanego samochodu. Gotówkę za dostarczone auto wypłacamy wprost do twoich rąk. Nie będziesz zatem musiał czekać na przelew.

Po przyjęciu samochodu do auto kasacji przekazujemy następujące dokumenty:

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Z takimi dokumentami następnie mogą udać się Państwo swojego ubezpieczyciela oraz do wydziału komunikacji, by złościć zdemontowanie pojazdu. Na uwagę zasługuje ty fakt, iż za niewykorzystany okres ubezpieczenia przysługuje Państwu zwrot środków.

Zapraszamy do współpracy.