Złomowanie aut Staszów

Auto kasacja Staszów to firma zajmująca się złomowaniem samochodów oraz kasacją aut. Obszar naszej działalności obejmuje również demontaż pojazdów. Z każdym miesiącem grono naszych zadowolonych klientów poszerza się, co jest dowodem na nasz profesjonalizm.

Upływ czasu daje się we znaki również naszym autom, przez co ulegają one korozji oraz spada ich realna wartość. Wynikiem tego jest spadek opłacalności napraw naszych czterech kółek. Jednak to nie jedyny powód, jaki może wyeliminować nasz samochód z ruchu. Zdarzyć się może nieoczekiwana stłuczka drogowa. W takich sytuacjach najrozsądniej jest skontaktować się z auto złomowaniem w Staszowie. Jest to bezpieczne oraz rozsądne posunięcie eliminujące ryzyko ewentualnych roszeń za sprzedany pojazd.

Auto Kasacja Staszów jest nowoczesną firmą, która rozumie potrzeby swoich klientów. Dlatego to właśnie oni mogą wyznaczyć dogodny termin odbioru auta. My nie ukrywamy żadnych kosztów dodatkowych oraz nie obciążamy klienta kosztami transportu. Najważniejszy aspektem jest dla nas zadowolenie naszych kontrahentów, więc wszystkie niezbędne dokumenty wraz z gotówką dostają państwo prosto do rąk. Nasza oferta jest zawsze najwyższa na rynku.

Auto kasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Auto kasacja Staszów  +48 737 737 422

Auto złomowanie Staszów

Jeśli wybierzesz złomowanie aut Staszów, automatycznie oznacza to gwarancję legalnego zezłomowania twojego auta. Od wielu już lat niesiemy pomoc w kasacji pojazdów. Odznaczamy się wysokim profesjonalizmem a nasi pracownicy mają szeroką wiedzę z tego zakresu. Na bieżąco śledzą zmiany w wytycznych dotyczących złomowania samochodów. Dzięki temu każda kasacja pojazdu przebiega szybko i sprawnie.

Jeśli te dokumenty nam przygotujesz cała transakcja przebiegnie jeszcze sprawniej:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Żaden z naszych klientów nie miał problemów związanych z wyrejestrowaniem pojazdu, gdyż sprawnie reagujemy na każdą zmianę prawną. Nasza firma nie pozwoli ci czekać na pieniądze. Zostaną one przekazane wprost do twoich rąk.

Po oddaniu auta od kasacji aut otrzymujesz następujące dokumenty: 

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

Taki zestaw dokumentów niezbędny jest w dalszych czynnościach związanych z wyrejestrowaniem samochodu.

Zapraszamy do współpracy.

IMG-20200801-WA0000.jpg

Pomoc drogowa Lublin – czy warto korzystać z ich usług?

Wielu kierowcom zdarza się choć raz w ciągu swojej „kariery” za kółkiem wezwać pomoc drogową. Najczęściej pomoc drogowa wzywana jest podczas wydarzeń, w których kierowca nie …

Czytaj więcej →
wymiana-oleju.1200

Olej silnikowy – ważny element zdrowej pracy silnika

Olej to jeden z podstawowych płynów eksploatacyjnych w naszym samochodzie. Odpowiada za odpowiednie smarowanie i żywotność silnika. Oprócz wysokiej jakości oleju i terminów wymiany, musimy …

Czytaj więcej →
tmp-holowanie-2-811f6685381bfee0-768x550

Jak bezpiecznie holować inny pojazd?

Posiadanie w naszym samochodzie haka holowniczego sprawia, że możemy sobie pozwolić na holowanie przyczepy, kempingu czy po prostu innego pojazdu. Przy każdym tego typu transporcie …

Czytaj więcej →